کد خبر: 57659
A

نمایندگان در صحن علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ دی ماه) کلیات اصلاح طرح یک فوریتی موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را با ۱۵۵ رای موافق، ۶۴ رای مخالف و ۲ رای ممتنع تصویب کردند. در ادامه قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد؛ کولیوند رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها طی نامه‌ای درخواست ارجاع این طرح را به این کمیسیون داشته است. براین اساس لاریجانی رئیس مجلس این درخواست را به رای گذاشت و نمایندگان مجلس هم با ۱۸۶ رای موافق، ۲۴ رای مخالف و ۴ رای ممتنع با ارجاع یک هفته‌ای اصلاح طرح یک فوریتی موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به کمیسیون شورا‌ها برای انجام برخی اصلاحات و تغییراتی موافقت کردند.

به گزارش دیده بان ایران؛ ؛ نمایندگان در صحن علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ دی ماه) کلیات اصلاح طرح یک فوریتی موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را با ۱۵۵ رای موافق، ۶۴ رای مخالف و ۲ رای ممتنع تصویب کردند.

در ادامه قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد؛ کولیوند رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها طی نامه‌ای درخواست ارجاع این طرح را به این کمیسیون داشته است.

براین اساس لاریجانی رئیس مجلس این درخواست را به رای گذاشت و نمایندگان مجلس هم با ۱۸۶ رای موافق، ۲۴ رای مخالف و ۴ رای ممتنع با ارجاع یک هفته‌ای اصلاح طرح یک فوریتی موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به کمیسیون شورا‌ها برای انجام برخی اصلاحات و تغییراتی موافقت کردند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر