کد خبر: 5795
A
عبدالکریم حسین‌زاده:

نایب رییس فراکسیون امید گفت: ایجاد ارتباط و تعامل بین شورای‌عالی اصلاح‌طلبان با مجلس، هماهنگ‌سازی و اتحاد هرچه بیشتر درون‌سازمانی و برون‌سازمان از تاثیرهای حضور نمایندگان مجلس در این شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، عبدالکریم حسین‌زاده، با اشاره به انتخاب سه نفر از اعضای فراکسیون امید در شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان اعلام کرد: میزان موفقیت این شورا در گروی نحوه برنامه‌ریزی، تهیه و تعیین پلان مدیریتی، احصا و تدوین پروژه‌های مدیریتی و در عین حال تعهد اعضا به این برنامه‌ها و کار تشکیلاتی سالم و صادقانه شورای‌عالی سیاستگذاری برای دو انتخابات مهم اردیبهشت‌ماه سال آینده است.

نایب رییس فراکسیون امید در پاسخ به سوالی درباره نقش فراکسیون امید در پیشبرد برنامه‌های شورای‌عالی اصلاح‌طلبان، گفت: وظیفه ما این است که این جریان فکری در وهله نخست به تحقق منافع ملی و توسعه کشور یاری‌رسانده و به ایجاد فضای گفت‌وگومحور کمک کند و علاوه بر آن سعی کنیم به‌دور از تنش‌ها و درگیری‌های معمول با ایجاد پیشرفت و توسعه در گفتمان اصلاح‌طلبی، فضایی مساعد برای رشد این گفتمان و صاحبان آن و همچنین ارتقای وضعیت جامعه ذی‌نفوذ خود داشته باشد.

او گفت: باتوجه به اینکه علاوه بر حضور سه عضو رسمی این فراکسیون در شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، محمدرضا عارف به‌عنوان رییس شورای‌عالی و محمود صاقی نیز به‌عنوان دبیرکل یکی از احزاب در این شورا حضور دارند و قطعاً پنج نماینده حاضر در شورای‌عالی در بزنگاه‌های خاص تاثیرگذار خواهند بود.

نماینده اصلاح‌طلب مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: ایجاد ارتباط و تعامل بین شورای‌عالی با مجلس، هماهنگ‌سازی و اتحاد هرچه بیشتر درون‌سازمانی و برون‌سازمان از دیگر تاثیرهای حضور نمایندگان مجلس در این شوراست.

نایب رییس فراکسیون امید در مجلس خاطرنشان کرد: قاعدتاً شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در ادامه راه نسبت به تشکیل میزهای استانی اقدام خواهد کرد و از این حیث نیز می‌توان به اهمیت و ابعاد مختلف تاثیرگذاری این شورا پرداخت.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر