کد خبر: 58633
A

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: دردآور است نظام ۱۴ میلیارد دلار برای یارانه کالاهای اساسی پرداخت کرد اما شاهد افزایش قیمتهای این کالاها و تشکیل صف‌های طویل خرید گوشت هستیم. این وضعیت جز سوء تدبیر، نظارت نکردن بر حسن اجرای امور و ناتوانی در تنظیم بازار که از وظایف دولت است، نیست.

به گزارش دیده بان ایران، محمدرضا تابش در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس گفت: در آغاز چهلمین سالروز انقلاب دادبنیان اسلامی، ارزیابی میزان تحقق شعارهای مهم انقلاب از جمله عدالت، آزادی و قانونگرایی را ضروری می‌دانم و بر رفع کژی‌ها و اصلاح رویه‌های نادرست تاکید می‌کنم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: باید همانند دوران اول انقلاب بین مردم و حاکمیت یکدلی و همدلی حاکم شود و حاکمیت کمر به خدمت خالصانه و مجاهدانه برای مردم ببندد و با شرح صدر و گذشت بیشتری با آنان و فعالان عرصه‌های مختلف برخورد کند.

وی ادامه داد: مردم در رنج و سختی هستند. کاهش قدرت خرید آنان، تورم و گرانی لجام گسیخته، رواج فساد و تبعیض، نفس آنان را بریده است. این ناملایمات را هوشمندانه و صبورانه برای حفظ استقلال و امنیت کشور تحمل می‌کنند. مردم نباید احساس کنند که انقلاب تثبیت شد تا مسؤولان در آسایش و آرامش بگیرند و آنان با تنگناها و سختی‌ها و مشکلات روبرو باشند.

نماینده مردم اردکان در مجلس کمبود آب، اتباع بیگانه و مهاجران را مشکلات حل نشده استان یزد برشمرد و افزود: وزرای کشور و نیرو برای رفع این مشکلات همت کنند افزون بر آن افزایش نرخ بیکاری حیرت‌انگیز در استان تاسف‌آور است. ۲۵ سال رتبه اول کنکور سراسری را در اختیار داشته‌ایم و حالا بالاترین نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان بیکار هم به آن اضافه شده است./ ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر