کد خبر: 58845
A

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت که روز دوشنبه جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در مجلس برگزار می شود و رییس جمهوری در این جلسه حضور خواهد یافت.

به گزارش دیده بان ایران؛ حسینعلی امیری در پایان جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران افزود: آقای رئیس‌جمهور بعد از استعفای آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم سابق بهداشت درمان و آموزش پزشکی، آقای دکتر سعید نمکی را بعنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مجلس شورای اسلامی معرفی کردند.
وی ادامه داد: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس یک هفته بعد از اعلام وصول و معرفی وزیر پیشنهادی،جلسه علنی رسیدگی به رای اعتماد به وزیر پیشنهادی را برگزار خواهد کرد و بر این اساس انشاالله روز دوشنبه جلسه علنی رسیدگی به رای اعتماد به وزیر پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی انجام می شود.
معاون پارلمانی رییس جمهوری خاطرنشان کرد: آقای دکتر روحانی رئیس محترم جمهوری برای معارفه وزیر پیشنهادی و دفاع از برنامه های ایشان در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می کنند.
امیری ادامه داد:بحث نظام سلامت که یکی از نیازهای جامعه امروز و از مهمترین سیاست های راهبردی دولت است انشاءالله با رای بالایی که نمایندگان محترم به وزیر پیشنهادی بهداشت درمان و آموزش پزشکی خواهند داد، استمرار پیدا کند.
وی تصریح کرد: گاهی در بعضی از محافل می پرسند که با تغییر وزیر بهداشت سرنوشت نظام سلامت چه خواهد شد باید عرض کنم دولت با قدرت و قوت طرح نظام سلامت را کماکان ادامه خواهد داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر