کد خبر: 60859
A

آیت‌الله مکارم‌شیرازی مسئله نفوذ را بسیار مهم دانست و گفت: ما در طول تاریخ شاهد نفوذ بودیم، حتی بیوت مراجع گذشته از این مسئله در امان نبوده‌اند و افرادی به عنوان عامل استکبار و استعمار نفوذ داشته‌اند.

به گزارش دیده بان ایران؛ آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی امروز در دیدار سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش که در قم برگزار شد، وزارت آموزش و پرورش را از وزارتخانه‌های مهم و حساس کشور برشمرد و گفت: دشمن همه تلاش خود را به کار بسته تا به این وزارت خانه آسیب برساند. 


وی افزود: آموزش و پرورش باید به برنامه‌های درسی، معلمان و دانش آموزان نظارت کافی داشته باشد، اگر این نظارت صورت بگیرد کسی نمی‌تواند به این وزارتخانه آسیب برساند. 

این مرجع تقلید مسئله نفوذ را بسیار مهم دانست و گفت: ما در طول تاریخ شاهد نفوذ بودیم، حتی بیوت مراجع گذشته از این مسئله در امان نبوده‌اند و افرادی به عنوان عامل استکبار و استعمار نفوذ داشته اند. 

وی تصریح کرد: بنابراین نمی‌توان در وزارتخانه‌ای مانند آموزش و پرورش با این همه نیرو، دشمن در صدد نفوذ نباشد. 

آیت الله مکارم شیرازی گفت: از نظر تشکیلات ارتباط آموزش و پرورش با حوزه علمیه بیشتر شود، چرا که در حوزه علمیه افرادی هستند، دارای طرح و برنامه سازنده برای آموزش و پرورش دارند که می‌توان از آن‌ها استفاد کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر