کد خبر: 60897
A

حجت الاسلام صدیقی : سوءمدیریت و خیانت باعث شده زندگی عده‌ای از مردم بسیار نابسامان باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ امام جمعه موقت تهران در خطبه های امروز نماز جمعه تهران تصریح کرد: سوءمدیریت و خیانت باعث شده زندگی عده‌ای از مردم بسیار نابسامان باشد و نمی‌توانند گوشت بخورند و غذای خوب به فرزندانشان بدهند. بیایید برای رضای خدا یک قیام همه‌جانبه داشته باشیم و از حال همسایگانمان خبر بگیریم

وی ادامه داد: والله سعادت دنیا و آخرت در این است که با خدا معامله کنیم و بهترین معامله انفاق و اطعام است. ایجاد کار است به خانه رساندن دختران و پسران مجرد است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران: برخی گفتند هم باید چرخ سانتریفیوژها بچرخد هم چرخ زندگی مردم، اما امروز می‌بینیم که هر دو نچرخیدند و هر دو خسارت شدند.

بخشی از اظهارات او را می خوانید:

*امروز «ائمه جمعه» پاکدل، کارآمد و دردشناس، از دل حوزه‌های عملیه بیرون آمده و می‌آیند. عزت دنیا و آخرت در گرو علم به خدا، علم به دین، علم به توحید و معاد و نبوت است که این‌ها در حوزه علمیه نهفته است.

*اگر حوزه‌های عملیه کساد شوند بدانید که دین کساد می‌شود.دشمنان برای از بین بردن دین و اخلاق و حجاب و صداقت و همه ارزش‌ها، برنامه و نقشه دارند و از طریق شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ها و البته «نفوذی‌ها» در همه عرصه ها علی‌الخصوص سینما و تئاتر و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش و پرورش، این نقشه ها را اجرا می‌کنند.

* کسانی را داریم که در کرسی حقوق به احکام اسلامی می‌تازند و با رفتار خودشان اسلام را بد جلوه می‌دهند. همه این‌ها در حالی است که ما هشت سال جنگ سخت را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و امروز درگیر یک جنگ فرهنگی شدیم. البته رویش‌های امروز در حدی است که ما را به آینده امیدوار می‌سازد.

* ما دل به مقام معظم رهبری داده‎ایم و به جز امام زمان(عج) نظیری در عصر خودمان برای مقام معظم رهبری نمی توانیم پیدا کنیم.

*خدا گواه است من در شهرهای مختلف لمس می‌کنم جوانانی که می آیند و می‌گویند سلام ما را به آقا برسان، ما جان نثار ایشان هستیم. مادران شهدا می‌گویند ما فرزندان خود را در راه اسلام دادیم و باز هم حاضر هستیم این کار را به خاطر رهبر عزیزمان انجام دهیم.

*من نسبت به اف‌ای‎‌تی‌اف حساس هستم و راه درستی برای کشور ما نیست

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر