کد خبر: 61100
A
رحیمی‌ جهان‌آبادی:

رئیس کمیته بین الملل کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس آمادگی خود برای همکاری با ریاست جدید قوه‌ قضاییه در حوزه حقوق بین الملل و مسائل حقوق بشری را اعلام کرد.

به گزارش دیده بان ایران، در پیام جلیل رحیمی جهان آبادی خطاب به رییس جدید قوه‌ قضاییه آمده است:

 «به نام خدا

جناب حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی دامت عزه

ریاست محترم قوه قضائیه

با سلام و احترام

انتخاب شایسته حضرتعالی به ریاست قوه قضائیه از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بعنوان سکاندار دستگاه قضا در گام دوم انقلاب اسلامی، نشانه اعتماد ویژه رهبری به توانایی و دلسوزی شما برای نظام و مردم  و تایید تخصص و اخلاص حضرتعالی برای این جایگاه ارزشمند است.

ضمن تبریک این انتخاب و انتصاب شایسته و اعتماد ارزشمند رهبری بزرگوار انقلاب به حضرتعالی، امیدوارم با عنایت به سوابق ارزشمند شما در سنگرهای مختلف دفاع از انقلاب و شناخت شما از دستگاه قضا و باور شما به کارخالصانه برای مردم، دوران موفقی در این بخش از حاکمیت جمهوری اسلامی، داشته باشید و در  دفاع از حقوق مردم و همراهی و همدلی مردم با نظام و اجرای قانون و برقراری عدالت موفق و موید و سربلند باشید.

اینجانب بعنوان نماینده مردم و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، آمادگی دارم در هر زمینه ممکن خصوصا حوزه حقوق بین اللمل و مسائل حقوق بشری، یاریگر حضرتعالی در جایگاه رفیع مدیریت عالی دستگاه قضا و مجموعه همکاران شما بوده و در مجلس شورای اسلامی همچون گذشته به قوه قضائیه یاری رسانم.

با احترام»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر