کد خبر: 61922
A

عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه ستاد مدیریت بحران که با حضور وی و نمایندگان ارشد دستگاه ها با موضوع ارائه گزارش درباره سیل های اخیر برگزار شد ، اظهار کرد: هدف از این جلسه پیرو ملاقاتی بوده که روز گذشته با مقام معظم رهبر انقلاب داشتیم. در این جلسه گزارشی را معاون اول رئیس جمهور، وزارت کشور و ستاد کل نیروهای مسلح ارائه دادند و مقام معظم رهبری راهنمایی ها و توصیه هایی داشتند. وزیر کشور گفت: رهبر انقلاب در جلسه ویژه بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده و اقدامات انجام شده مسئولین نکته ای را به جا و به موقع درباره بحران های اخیر گفتند؛ و این دغدغه همه ما نیز هست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه  ستاد مدیریت بحران که با حضور وی و نمایندگان ارشد دستگاه ها  با موضوع ارائه گزارش درباره سیل های اخیر برگزار شد ، اظهار کرد: هدف از این جلسه پیرو ملاقاتی بوده که روز گذشته با مقام معظم رهبر انقلاب داشتیم. در این جلسه گزارشی را  معاون اول رئیس جمهور، وزارت کشور و ستاد کل نیروهای مسلح ارائه دادند و مقام معظم رهبری  راهنمایی ها و توصیه هایی داشتند.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب نکته ای را به جا و به موقع گفتند؛  و این دغدغه همه ما نیز هست.فرمودند سیل تمام می شود، حادثه عبور می کند اما مشکلات باقی می ماند. خسارت های جانی را مطرح کردند، خسارت های مالی و اقدامات مناسب دولت و دستگاه های اجرایی را طرح کردند و به آلام و درد مردم اشاره کردند .

وزیر کشور گفت: باید دغدغه رهبری را رفع کنیم؛ الان در مرحله مقابله هستیم که خدمات رسانی اولیه باید تقویت شود. هر دستگاهی که متولی امر خاصی است باید اقدامات لازم را اجرا کند، تا طبق زمانبندی که خود دوستان ارائه می‌کنند، برنامه ها را پیگیری می کنیم.

وی تاکید کرد: باید خیلی از نگرانی ها و نارضایتی ها را حل کنیم، وظیفه ما در دولت پیگیری و انجام هماهنگی ها است.منابعی اگر لازم است و هماهنگی اگر در سطوح دیگری لازم است همه باهم کمک کنیم تا آن برنامه ها اجرا شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر