کد خبر: 63469
A

تولیت آستان مقدس عبدالعظیم(ع) گفت: استادان دانشگاه به عنوان مروجان ارزش‌ گرایی و رفتار صحیح اسلامی، ایرانی باید این فرهنگ را در جامعه ترویج دهند.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از روابط عمومی آستان مقدس عبدالعظیم(ع)، آیت الله محمد محمدی ری ‌شهری شامگاه شنبه در جمع استادان و مسئولان دانشگاه قرآن و حدیث اظهار داشت: هر کس برای خداعلم بیاموزد و به آن عمل کند در ملکوت آسمانها از او به بزرگی یاد شود.
وی با قدردانی از استادانی که در شرایط سخت اقتصادی، خدمات صادقانه انجام می دهند، تصریح کرد: انسانها باید برای رضای خدا زندگی کنند و امور معنوی را بر مادی و دنیوی ترجیح دهند.
آیت الله ری شهری گفت: استادانی که در این شرایط سخت وظیفه خود را به بهترین نحو انجام می دهند، انسان‌های بزرگی هستند و برای رضای خدا دانش را فرا گرفته و به دیگران می‌آموزند.
وی شرایط کنونی کشور را یک آزمون الهی برای مسئولان و مردم بیان کرد و گفت: همانگونه که مبانی قرآن و حدیث را در شرایط کنونی به دیگران منتقل می‌کنیم، نورانیت قرآن و حدیث را در امور جاری به کار گیریم و به آن عمل کنیم.
تولیت آستان مقدس عبدالعظیم(ع) یادآور شد: موفقیت های کنونی دانشجویان و رتبه های نخست علمی نتیجه فعالیت و اخلاص کاری استادان و معلمان است.
وی بیان کرد: استادان تلاش کنند، ضمن رعایت اخلاق در گفتار و عمل، رفتار اسلامی را تجلی دهند.
در پایان این مراسم از اعضای هیات علمی و دانشجویان ممتاز دانشگاه قرآن و حدیث تقدیر شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر