کد خبر: 63619
A

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه امروز فرمانده نیروی زمینی ارتش گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این نیرو از جمله در کمک به مردم در سیلاب‌های اخیر ارائه کرد.

به گزارش دیده بان ایران، علی نجفی خوشرودی نماینده مردم زابل و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی امروز، با سه دستور کار برگزار شد.

وی افزود: ابتدا میر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این نیرو از جمله در کمک به مردم در سیلاب‌های اخیر ارائه کرد.

 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست، رؤسای مجامع نمایندگان استان‌های در معرض سیلاب‌های اخیر به نمایندگی از استان خود برای سپاس از ارتش و دیگر نیروهای مسلح در کمیسیون حضور یافتند.

نجفی همچنین عنوان کرد:‌ در ادامه طرح الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی با حضور معاون وظیفه عمومی ناجا و نمایندگان سایر ارگان‌های ذیربط مورد بررسی قرار گرفت و جهت بررسی بیشتر به کمیته امینت، ارجاع شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر