کد خبر: 67368
A

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در مورد محکومیت خاتمی گفت: اصلاح طلبان اگر مدرکی برای اثبات ادعای تقلب در انتخابات داشتند، نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور منتشر می کردند.

به گزارش دیده بان ایران، محسن کوهکن در مورد رأی قوه قضائیه مبنی بر محکومیت محمدرضا خاتمی به دلیل عدم اثبات ادعای تقلب در انتخابات سال ۸۸ اظهار داشت: کسانی که حرف از آزادی و دموکراسی می‌زنند، باید بدانند که آزادی و دموکراسی در چارچوب قانون ارزشمند است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: در فتنه سال ۸۸ اصلاح‌طلبان از همان ابتدا نیز نتوانستند مدرکی در مورد ادعای خود مبنی بر تقلب در انتخابات ارائه کنند.

کوهکن گفت: بخشی از این جریان تحت حمایت آمریکا و اسرائیل بودند و اگر کوچکترین مدرکی برای اثبات ادعای خود در مورد تقلب در انتخابات داشتند، نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز منتشر می‌کردند.

وی اظهار داشت: در جلسات خصوصی برخی اصلاح‌طلبان با صراحت اعلام می‌کنند که در انتخابات سال ۸۸ تقلبی اتفاق نیفتاد که منجر به ابطال انتخابات شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی با استقبال از اقدام قوه قضائیه در بررسی پرونده محمدرضا خاتمی گفت: باید بعد از صدور رأی، جزئیات این پرونده نیز برای شفاف شدن فضا و جلوگیری از سوءاستفاده منتشر می‌شد. باید افراد در مقابل حرف‌ها و ادعاهایشان پاسخگو باشند تا از آزادی‌های خود سوءاستفاده نکنند.

کوهکن بیان کرد: در سه، چهار سال گذشته این افراد به جای عذرخواهی از ملت، اصرار داشتند که نظام باید از ما عذرخواهی کند.

وی تأکید کرد: قوه قضائیه باید حکم قطعی و نهایی مدعیان فتنه ۸۸ را منتشر کرده و پرونده‌های آنها را برای ملت ایران، شفاف بیان کند زیرا این افراد هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای خود نداشته و ندارند./ مهر

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر