کد خبر: 6745
A

وب‌سایت شبکه خبری «سی‌ان‌اس نیوز» در یادداشتی درباره انتصابات جدید دونالد ترامپ در بخش امنیت ملی آمریکا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در اولین انتخاب‌های خود در مناصب کلیدی امنیت ملی، افرادی را انتخاب کرده که از شاخص‌ترین مخالفان توافق هسته‌ای هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، این وب‌سایت درباره انتصابات جدید دونالد ترامپ در بخش امنیت ملی آمریکا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در اولین انتخاب‌های خود در مناصب کلیدی امنیت ملی، افرادی را انتخاب کرده که از شاخص‌ترین منتقدان سیاستهای ایران و مخالفان سرسخت توافق هسته‌ای هستند.

«مایک پومپئو» که دونالد ترامپ او را به عتوان رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا «سیا» منصوب کرده از مخالفان سرسخت برجام در کنگره بود.

وی از نویسندگان طرحی در مجلس آمریکا بود که پرداخت نقدی دولت اوباما به ایران در ازای آزادی مجرمان آمریکایی را به عنوان باج‌دهی به ایران توصیف می کرد.
در همین حال ژنرال «مایکل فلین» که از سوی دونالد ترامپ به مشاور امنیت ملی وی انتخاب شده نیز از منتقدان پیگیر برجام بوده است.

«مایکل فلین» در مصاحبه با «شبکه فاکس نیوز» در سال 2015 مدعی می شود که من به ایران اعتماد ندارم، ایران کشوری است که هرگز نباید به آن اعتماد کرد.

منبع: میزان

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر