کد خبر: 68819
A
رئیس سازمان بسیج مستصعفین:

رئیس سازمان بسیج مستصعفین با اشاره به افزایش قدرت ایران گفت: وضعیت آمریکا بسیار نابسامان‌تر از آن است که در ظاهر نمایان شده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستصعفین در جمع فرماندهان حوزه های بسیج اصناف سراسر کشور با اشاره به نظریه نظم نوین جهانی بیان کرد: این نظریه اوج اقتدار و آقایی آمریکا در جهان را تبیین می کند. ملت ها در نظم نوین جهانی به نوعی بردگان آمریکا می شوند و قلمرو حکومت آمریکا دیگر حد و مرزی ندارد.

 

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی تمام خیالاتی که لیبرال دموکراسی غرب و نظریه پردازان این مکتب ظالم در سر می پروراندند را نقش برآب کرد تا جایی که امروز بسیاری از نظریه پردازان و صاحب نظران سرشناس دنیا به وضوح به دوره افول و پایان آمریکا اذعان می کنند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه وضعیت آمریکا بسیار نابسامان‌تر از آن است که در ظاهر نمایان شده است افزود:آمریکا علی رغم داشتن قدرت نظامی، اقتصادی و رسانه ای، وارد دوران افول خود شده و در سال های اخیر شکست های متعددی را متقبل شده است.

 

وی با بیان اینکه در طول تاریخ انقلاب آمریکا در هیچ مواجهه ای موفق به پیروزی در برابر انقلاب اسلامی نشده است، خاطرنشان کرد: این وعده الهی است که اگر ملتی در برابر زورگویی و ظلم ایستادگی کند، خداوند آن ملت را نصرت و یاری می رساند.

 

سردار سلیمانی به توقیف مقتدرانه نفتکش انگلستانی از سوی نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و گفت: پس از توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس، طی رتبه بندی منتشر شده در خصوص قدرت های برتر نظامی از سوی یک موسسه شاخص بین المللی، جمهوری اسلامی ایران در جایگاه هشتم و کشور انگلیس در جایگاه دوازدهم قرار گرفته است و این نشان از ارتقا روزافزون اقتدار نظامی کشورمان دارد؛ این اقتدار و ایستادگی ما در برابر زورگویی ریشه در تفکرات و آرمان های انقلابی مان دارد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج اذعان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز مهد ظلم ستیزی و الگوی عملی کشورهای آزادی خواه در مواجهه با قدرت های ظالم است.

 

وی در ادامه با اشاره به حضور پررنگ بازاریان در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی گفت: اصناف و بازاریان ما از زمان شروع مبارزات انقلابی در صف اول بوده است، در دوران دفاع مقدس نیز بازاریان حضوری پرشور در جبهه ها و پشت جبهه ها داشتند و بیش از 10 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده اند و حتی در جبهه های دفاع از حرم نیز خوش درخشیده اند و نشان داده اند که پای کار انقلاب هستند. این ظرفیت خوبی که در بازار و اصناف موجود است می تواند آثار مطلوب بسیاری بر اصلاح رویه های نادرست اقتصادی داشته باشد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه درگام دوم انقلاب اسلامی نیاز به مردمی شدن اقتصاد به خوبی احساس می شود، افزود: بسیج نیرویی مردمی است و می تواند با استفاده از فرصت و ظرفیت ویژه ای که در اختیار دارد، در مردمی کردن اقتصاد اثر بگذارد.

 

منبع: ایرنا 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر