کد خبر: 69338
A

حسین قربانزاده به این اظهارات مرعشی واکنش نشان داد و گفت: این صحبت های آقای مرعشی قابل درک است چون وضعیت فعلی جریان اصلاح طلب و به طور مشخص کارگزاران در جامعه مطلوب نیست و سرمایه اجتماعی شان کاهش پیدا کرده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ قربانزاده درباره نشست های قالیباف و باهنر گفت: قطعا اگر نشست خاصی مدنظر است بی اطلاع هستم. در حوزه سیاسی، افراد و شخصیت ها ممکن است جلسات، نشست ها و دیدارهایی در حوزه های مختلف داشته باشند و این به معنای انجام یک حرکت خاص یا ائتلاف و تشکیلات و جبهه خاصی نیست.

حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران گفته «نواصولگرایی و دعوت از جوانان از سوی محمد باقر قالیباف نوعی فرار به جلوست. او میخواهد بگوید من هنوز هستم. اگرچه اصولگرایان نقشی به او نمی دهند. ولی او می خواهد نقش انشعابی هم ایفا کند! او با دعوت از جوانان می‌خواست بگوید بدون هیچ مشکلی در سیاست ایران حضور دارم».

حسین قربانزاده  به این اظهارات مرعشی واکنش نشان داد و گفت: این صحبت های آقای مرعشی قابل درک است چون وضعیت فعلی جریان اصلاح طلب و به طور مشخص کارگزاران در جامعه مطلوب نیست و سرمایه اجتماعی شان کاهش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اختلافات عمیق بروز کرده در بین اصلاح طلبان افزود: چشم انداز جریان اصلاحات و آینده روابط کارگزاران و شورای عالی اصلاح طلبان به دلیل این اختلافات مشخص نیست بنابراین سخنگوی این حزب با فرافکنی تلاش دارد، تمرکز افکارعمومی به موضوعی در جریان رقیب سوق دهد تا آن موضوع در بورس قرار بگیرد

وی ادامه داد: پیام آقای قالیباف درباره نوگرایی در مجلس و جریان نواصولگرایی شفاف و روشن بود، بعد از بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب و سخنان ایشان درباره آتش به اختیار بودن جوانان، آقای قالیباف گفتند از جوانان دعوت کرد تا به عرصه بیایند و قرار هم نیست آنها زیر چتر شخصی به نام آقای قالیباف فعالیت کنند و یک تشکیلات خاص سیاسی را راه بیاندازند.

قربانزاده درباره اهداف برگزاری سلسله نشست های قالیباف و باهنر نیز گفت: قطعا اگر نشست خاصی مدنظر است بی اطلاع هستم. در حوزه سیاسی، افراد و شخصیت ها ممکن است جلسات، نشست ها و دیدارهایی در حوزه های مختلف داشته باشند و این به معنای انجام یک حرکت خاص یا ائتلاف و تشکیلات و جبهه خاصی نیست./ نامه نیوز

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر