کد خبر: 69727
A

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: ما امروز بار دیگر شاهد عدم مدیریت هیات رئیسه در اداره جلسات مجلس بودیم و دادن مرخصی به 49 نماینده و غیبت غیرموجه 58 نفر از نمایندگان، باعث شده تا جلسه امروز به حدنصاب نرسد.

به گزارش دیده بان ایران؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاخیر در آغاز نشست علنی امروز مجلس گفت: امروز بار دیگر عدم مدیریت هیات رئیسه در اداره مجلس رقم خورد و به جهت عدم مدیریت صحیح و این که تعدادی از نمایندگان مرتکب تخلف شدند و در مجلس حاضر نشدند، هنوز جلسه علنی آغاز نشده است.

وی افزود: در حال حاضر 184 نفر در مجلس حاضر هستند و این در حالی است که حداقل تعداد برای شروع جلسه باید 194 نفر باشد.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیات رئیسه به 46 نفر مرخصی استحقاقی داده و 15 نفر از نمایندگان در سفر خارجی به سر می‌برند و یک نفر در سفر حج است. 5 نفر دیگر از نمایندگان با آیت‌الله رئیسی جلسه داشتند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این سه نفر از نمایندگان در مرخصی استعلاجی به سر می‌برند و متاسفانه 58 نفر امروز در مجلس غیبت غیرموجه دارند.

وی افزود: اگر هیات رئیسه می‌خواهد خودش متهم نباشد و زیر سوال نرود، اسامی تمامی غائبین در طول دوره را منتشر کند و بگوید چه تعدادی غیبت داشته و بیشترین نقش را در مشکلات مجلس داشتند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مجلسی که اکثریتش انقلابی نباشد، یعنی همین که ما امروز آن را می‌بینیم./ فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر