کد خبر: 69862
A

محمدرضا تابش، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: جلوگیری از فساد و مبارزه با رانت و برخورد با این پدیده‌ها می‌تواند به ما در رسیدن به اهداف مد نظر خود و حل مشکلات و معضلات اقتصادی و اجتماعی کمک کند.

به گزارش دیده بان ایران؛ عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برای برون‌رفت از بحران‌های اقتصادی و اجتماعی نیازمند اصلاح ساختار اساسی کشور، اتکا به قانون و تعاملات مثبت با دنیا هستیم.

 

محمدرضا تابش  در پاسخ به این پرسش که «مطالبات بحق مردم اعم از مطالبات اقتصادی و اجتماعی چه نسبتی با بهبود و مناسبات سیاست خارجی ما و تعامل با دنیا دارد» گفت: سیاست خارجی و افزایش تعامل با دنیا، با توجه به هویت انقلاب اسلامی، در همه شئون زندگی مردم از جمله اقتصاد آنها بسیار موثر است.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه به راه‌های برون‌رفت از شرایط اقتصادی و اجتماعی فعلی اشاره کرد: برای برون‌رفت از بحران‌های اقتصادی فعلی کشور نیازمند اصلاح ساختار اساسی کشور، اتکا به قانون و تعاملات مثبت و موثر با دنیا هستیم.

 

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین جلوگیری از فساد و مبارزه با رانت و برخورد با این پدیده‌ها می‌تواند به ما در رسیدن به اهداف مد نظر خود و حل مشکلات و معضلات اقتصادی و اجتماعی کمک کند./ اعتماد انلاین

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر