کد خبر: 71454
A

یک نماینده مجلس در بیان تذکری گفت: مهرماه آمد و خبری از اجرای قانون اساسی و انتشار کتاب درسی به زبان ترکی نشد، وزیر و رئیس‌جمهور عملکرد خود را درخصوص اجرای مصوبات اعلام کنند.

به گزارش دیده بان ایران؛ نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور و معاون اول ریاست جمهوری گفت: به داد کشاورزان آذربایجان غربی و ارومیه مظلوم برسید، تگرگ به ۴۰ روستای ارومیه خسارت سنگین وارد کرده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز گوجه فرنگی، انگور و سیب درختی روی دست کشاورزان استان آذربایجان مانده است، چرا قیمت پایه خرید محصولات کشاورزی را اعلام نمی کنید؟ چرا به فکر مسکن کشاورزان و کارگران نیستید؟ دولت در این زمینه تدبیر کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: کشاورزان را با واردات بی رویه و عدم صدور مجوز صادرات به خاک سیاه نشانده اید.

وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید بیان داشت: مهرماه آمد و خبری از اجرای قانون اساسی و انتشار کتاب درسی به زبان ترکی نشد، وزیر و رئیس جمهور عملکرد خود را درخصوص اجرای مصوبات اعلام کنند.

قاضی پور ضمن تاکید بر اجرای رتبه بندی معلمان گفت: لطفا مدارک تحصیلی معلمان را اعمال کنید و تکلیف حق التدریسی ها، نهضتی ها، شرکتی ها و معلمان مدارس غیرانتفاعی را مشخص کنید، بعد حرف بزنید. مصاحبه نکنید، بلکه بفرمایید برای مردم چکار کرده اید؟

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس تاکید کرد: وزارت جهاد کشاورزی به وضعیت کشاورزان استان آذربایجان غربی رسیدگی کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر