کد خبر: 71564
A
محمدرضا عارف در دیدار با آیت‌الله بیات زنجانی:

محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: امروز رسانه‌های بیگانه بیش از زدن کلیت نظام جمهوری اسلامی اصلاح‌طلبان را می‌زنند و آنها را تخریب می‌کنند چرا که می‌دانند تفکر اصلاح‌طلبی ضمن اینکه در چارچوب نظام جمهوری اسلامی است، ظرفیت جذب مردم و علاقه‌مندی به نظام را دارند.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله بیات زنجانی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان خود را مکلف به انجام وظیفه در نظام جمهوری اسلامی می‌دانند، گفت: ما معتقدیم که اگر در صحنه سیاسی و در امورات اجرایی نباشیم، نمی‌توانیم تاثیرگذار باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز رسانه‌های بیگانه بیش از زدن کلیت نظام جمهوری اسلامی اصلاح‌طلبان را می‌زنند و آنها را تخریب می‌کنند چرا که می‌دانند تفکر اصلاح‌طلبی ضمن اینکه در چارچوب نظام جمهوری اسلامی است، ظرفیت جذب مردم و علاقه‌مندی به نظام را دارند.

 

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در سال 92 و در فضایی که ناامیدی در کشور حکمفرما بود تفکر اصلاح‌طلبی با شعار امید و با حمایت بزرگان پیروز شد و امروز ما در مجلس شورای اسلامی هم همین راهبرد را پیش می‌بریم و بر همین اساس بحث گفت‌وگوی ملی و میثاق‌نامه آن را مطرح کردیم.

 

وی با تاکید بر اینکه کشور برای پیشرفت نیاز به آرامش دارد، گفت: ما معتقدیم که حوادث سال 88 یک باخت باخت برای کل نظام بود.

 

عارف با بیان اینکه میثاق‌نامه‌ای ذیل طرح گفت‌وگوی ملی در مجلس شورای اسلامی تهیه کردیم، گفت: رمز پیروزی و پیشرفت کشور ما در وحدت و انسجام است؛ اگرچه امکانات حکومتی در اختیار تفکر مقابل اصلاح‌طلبی است اما فضای عمومی جامعه به نفع تفکر اصلاح‌طلبی است.

 

وی یادآور شد: برای پیشبرد طرح گفت‌وگوی ملی که میثاق‌نامه آن در مجلس تهیه شده از شخصیت‌هایی همچون حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، مصباحی‌مقدم و... دعوت شده است.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما معتقدیم دعواهای سیاسی بی‌جهتی که در کشور ایجاد شده نتیجه‌اش ظهور و ورود آدم‌های فرصت‌طلبی است که در حاکمیت حضور پیدا کردند و نتیجه حضور این فرصت‌طلب‌ها هم فسادهایی است که بعضا به وجود می‌آید.
 

منبع: ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر