کد خبر: 7189
A
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با دیده بان ایران:

بهادری با بیان اینکه نمایندگان موضع گیری های متفاوتی را نسبت به این حادثه دارند، ادامه داد: یک گروه از نمایندگان به دنبال استیضاح وزیر راه و گروه دیگر خواهان کارهای کارشناسی و حقیقت یابی هستند.

"هادی بهادری" عضو کمیسیون عمران در مجلس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران با اشاره به حادثه سمنان، اظهار داشت: مجلس کمیسیون عمران را مامور بررسی این حادثه کرده است لذا سه نفر از جمله رییس، سخنگو و یکی از اعضای کمیسیون عمران به محل حادثه رفتند و گزارش های اولیه را جمع آوره و به کمیسیون آوردند.

وی با بیان اینکه نمایندگان موضع گیری های متفاوتی را نسبت به این حادثه دارند، ادامه داد: یک گروه از نمایندگان به دنبال استیضاح وزیر راه و گروه دیگر خواهان کارهای کارشناسی و حقیقت یابی هستند.

عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه اگر بخواهیم برخورد درستی در رابطه با این موضوع داشته باشیم باید مدیر عامل راه اهن عزل شود، گفت: بنده شخصا برکناری مدیرعامل را خواستارم چرا که ایشان نباید یک سیستم شلخته ای را در راه آهن اعمال می کردند لذا بروز چنین اتفاقاتی نشان دهنده ضعف مدیریتی و کمبود نیروی انسانی است.

بهادری با اشاره به حوادث پیش آمده در رابطه با موضوع لغو سخنرانی علی مطهری و پیگیری اکثر نمایندگان مشهد در موضوع حادثه تلخ سمنان، تصریح کرد: اگر بخواهیم جناحی عمل کنیم چالش بیخودی برای کشور به وجود خواهد آمد لذا این مسئله سیاسی نیست بلکه باید فنی برخورد شود.

وی با بیان اینکه هنوز کمیسیون در رابطه با این اتفاق به جمع بندی نرسیده است، گفت: جلسه بعدی کمیسیون هفته آینده برگزار خواهد شد.

گفت و گو: نفسیه عبدالهی 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر