کد خبر: 72127
A

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور به مطلب روزنامه کیهان واکنش نشان داد. در یادداشت توئیتری علی‌رضا معزی آمده است: برادر«کیهان» در مطلبی سراسر توهین و افترا حقیر را مورد لطف قرار داده که البته از این دوستان، توقعی جز این هم نیست؛ این بهتان عجیب که من منتقدان دولت را «سگ» خطاب کرده باشم فقط از همان ذهن‌های مشوشی برمی‌آید که ملت را به آزاده و قربانی تقسیم می‌کنند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور به مطلب روزنامه کیهان واکنش نشان داد.

در یادداشت توئیتری علی‌رضا معزی آمده است: برادر«کیهان» در مطلبی سراسر توهین و افترا حقیر را مورد لطف قرار داده که البته از این دوستان، توقعی جز این هم نیست؛ این بهتان عجیب که من منتقدان دولت را «سگ» خطاب کرده باشم فقط از همان ذهن‌های مشوشی برمی‌آید که ملت را به آزاده و قربانی تقسیم می‌کنند.

همین نگاه که حیاتش در دوقطبی‌سازی و قرار دادن مردم در برابر مردم است مرا به هتک سپاه پاسداران و نهادهای انقلابی متهم می‌کند.اصرار برایجاد شکاف میان کارگزاران و نهادهای انقلابی،مصداق اقدام علیه امنیت ملی است.درکنار دلسوزان واقعی نظام و ایران، گام دوم انقلاب رامحکم‌تربرخواهیم داشت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر