کد خبر: 72199
A

حسن کامران نماینده اصفهان مدعی شد: در یکی از وزارتخانه ها، مدیری ماهانه ۶۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرد. این فرد، خودش حقوقش را به ۸۵ میلیون تومان رساند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه اقامت این فرد در خارج کشور یک ساله بود، اما به یک باره این ماموریت چهار ساله شد، تصریح کرد: این مدیر وقتی در ایام مرخصی به ایران آمد، دستگاه اطلاعاتی وی را بازداشت کرد و پرونده وی در دادسرای کارکنان دولت در حال بررسی بود که قاضی پرونده وی را ممنوع الخروج کرده بود.

 

کامران افزود:متاسفانه با پیگیری وزیر مربوطه و لابی‌های صورت گرفته این فرد به خارج رفت.

 

افشاگری یک نماینده مجلس از حقوق ۸۵ میلیونی در یکی از وزارتخانه‌ها

 

وی خطاب به آیت اله رئیسی رئیس قوه قضائیه گفت: از رئیس دستگاه قضا می‌خواهیم که عواملی که سبب رفتن این فرد به خارج از کشور شدند، را از سمت شان عزل کند. نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همچنین وزیر مربوطه باید مواخذه شود که چرا با لابی باعث شد تا فرد ممنوع الخروج از کشور خارج شود.

 

کامران گفت: این فرد برای یکی از منسوبان و مدیران نزدیک به خود، در تهران منزلی با هزینه یورویی اجاره کرده بود.

 

وی با بیان اینکه فرد مذکور از نمایندگان اسبق مجلس هم است، افزود: متاسف هستم که جریان کارچاق کنی در کشور رشد کرده است.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین گفت:با انتقاد از عملکرد بنیاد شهید گفت: همانگونه که روز یکشنبه در مجلس مطرح کردم از رییس بنیاد شهید میخواهم حقوق‌های نجومی و خارج از شمول را در این نهاد قطع کند. سوال این است که چطور بنیاد شهید فوق العاده شغل ایثارگران و فرزندان شهدا را حذف کرده، اما جلوی حقوق‌های نجومی در این بنیاد گرفته نمی‌شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر