کد خبر: 7365
A
نماینده مردم بجنورد در مجلس خبر داد:

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس از تشکیل فراکسیون حمایت از مناطق کمتر توسعه‌یافته در مجلس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران علی قربانی در دیدار مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی اظهار کرد: برای توسعه و پیشرفت استان باید از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان استفاده کرد از این رو برای توسعه و رونق‌بخش اقتصادی کشور راهی جز حمایت از بخش صنعت وجود ندارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس با اشاره به قابلیت‌های استان، مشخص شدن مزیت‌های سرمایه‌گذاری در استان خراسان شمالی را خواستار شد.

وی بیان داشت: با در دسترس بودن مزیت‌های استان خراسان شمالی در بخش سرمایه‌گذاری صنعتی، جذب سرمایه‌گذار در این بخش تسهیل می‌شود.

قربانی از تشکیل فراکسیون حمایت از مناطق کمتر توسعه‌یافته در مجلس شورای اسلامی هم خبر داد و ادامه داد: هدف همه مسوولان باید رفع مشکلات باشد تا در جهت توسعه گام‌های موثری بردارند.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس گفت: نقاط ضعف و قوت، فرصت‌ها و تهدیدها در بخش‌های مختلف صنعتی، اقتصادی، کشاورزی، گردشگری و فرهنگی استان مورد کارشناسی دقیق قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی هم در این دیدار گفت: کمترین تعداد صنعتگران در بین استان‌هایی کشور مربوط به خراسان شمالی است.

سیاوش وحدت اظهار کرد: حمایت از صنایع کوچک در مناطق کمتر توسعه‌یافته در اولویت برنامه نمایندگان استان خراسان شمالی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: استان خراسان شمالی کمترین تعداد صنعتگران در بین استان‌هایی کشور را دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی اظهار کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و پتانسیل‌های موجود در استان، وجود مرزهای امن با کشورهای همسایه، و امکانات زیربنایی مناسب در استان، جذب سرمایه‌گذار صنعتی پایین‌ترین میزان نسبت به استان‌های دیگر را دارد که همت نمایندگان استان را می‌طلبد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر