کد خبر: 7440
A

غلامعلی حدادعادل در پاسخ به اظهارات محمود صادقی از طریق توییتر خود انتقاد کرد.نکته جالب در توییت حدادعادل این است که وی برای به چالش کشیدن محمودصادقی،استدلالی آورده که ناشی از اشتباه اوست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران، غلامعلی حدادعادل  در پاسخ به اظهارات محمود صادقی از طریق توییتر خود انتقاد کرد.نکته جالب در توییت حدادعادل این است که وی برای به چالش کشیدن محمودصادقی،استدلالی آورده که ناشی از اشتباه اوست.

همانطور که ملاحظه می شود وی در جمله خود آورده است:” اگرکسی از کسی بپرسد،آیااین صحت دارد که شمافرزندنامشروع پدرومادر خودهستید؟ به نظرشمااین سوال است یاتهمت؟”

ظاهرا دکتر حدادعادل توجه نداشته است که مگر می شود کسی فرزند نا مشروع پدر و مادر خود باشد؟!

1-182

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

 • احمد

  آخه خوش مغز!
  بالاخره فرزند نامشروع از یک مرد و یک زن به دنیا میاد. پس اون دو نفر پدر و مادرش هستن.نامشروع بودن فرزند نافی پدر بودن و مادر بودن اونها نیست. باید تیتر بزنیم گاف عجیب دیدبان!

 • احمد

  بله اگر پدر و مادر قبل از ازدواج اقدام به عمل منافی عفت کرده باشند، بعد از ازدواج اگر فرزند به دنیا بیاید باز هم آن فرزند نامشروع است. پس خرده شما بر حداد عادل بی مبناست.

 • احمد

  بله اگر پدر و مادر قبل از ازدواج اقدام به عمل منافی عفت کرده باشند، بعد از ازدواج در اثر مقاربت پیشین اگر فرزند به دنیا بیاید باز هم آن فرزند نامشروع است. پس خرده شما بر حداد عادل بی مبناست.

ارسال نظر