کد خبر: 7464
A

یک عضو فراکسیون امید گفت: مجلس قصد همراهی با دولت را به صورت منطقی با حفظ وظیفه نظارتی خود دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ حمید گرمابی در گفت‌وگویی با اشاره به روز مجلس در رابطه با عملکرد مجلس دهم و تاثیر هم‌گامی مجلس و دولت، عنوان کرد:  مجلس دهم و مشی آن اعتدالی است و نمود مشخص و بارز  آن رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی بود که علی رغم تمام مباحثی که در این زمینه صورت گرفت، سه وزیر رای خوبی آوردند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی که با مشکلات مختلفی به خصوص در زمینه‌های اقتصادی رو به رو هستیم، همراهی مجلس با دولت در عین حفظ وظیفه نظارتی که دارد، باید اعمال شود، چرا که همراهی مجلس و دولت می‌تواند یک سری از مشکلات را کمتر و انجام کارها را روان تر کند.

گرمابی با اشاره به تاثیرگذاری فراکسیون امید و همچنین عملکرد این فراکسیون، تصریح کرد: فراکسیون امید به تدریج که از آغاز به کار مجلس گذشت منسجم‌تر و تاثیرگذار تر شده است و در اغلب موارد با توجه به عملکرد مناسبی که داشته تاثیرگذار نیز بوده است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود:  هر چه می‌گذرد همبستگی، کار تیمی و انسجام فراکسیون امید بیشتر می‌شود و به تبع قطعا تاثیرگذاری آن نیز در مباحث مطروحه مجلس بهتر خواهد شد.

وی گفت: معمولا مهم‌ترین مساله ایجاد هماهنگی لازم و به موقع است که  جلسات منظم را می‌طلبد، این هماهنگی‌ها به صورت مرتب با اطلاع رسانی به موقع در موارد مختلف بین همه اعضا برقرار می‌شود که در واقع این هماهنگی اعضا به ادامه راه کمک می‌کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر