کد خبر: 76812
A
محمدرضا عارف:

رئیس فراکسیون امید مجلس در پیامی ضمن تسلیت به بازماندگان هواپیمای بوئینگ 737 تاکید کرد: شایسته است در خصوص این حادثه غم انگیز با بررسی‌های کارشناسانه پاسخگویی لازم به افکار عمومی درخصوص علت بروز این حادثه صورت گیرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ متن پیام تسلیت محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس در پی درگذشت مسافران هواپیمای اوکراینی به شرح زیر است:

 

«انا لله و انالیه راجعون

 

در روزهایی که در غم شهادت فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و همراهان ایشان و نیز  در ماتم درگذشت تعدادی از هموطنانمان در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی در کرمان، مردم کشورمان عزادار هستند خبر سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 متعلق به خطوط هوایی اوکراین که موجب جان‌باختن همه مسافرین و کادر پرواز آن  از جمله هموطنان  عزیزمان به ویژه نخبگان ایرانی شد، این غم و انده مضاعف گردید.

 

شایسته است در خصوص این حادثه غم انگیز ضمن مسئولیت پذیری در قبال جان مسافران این پرواز، با بررسی‌های کارشناسانه پاسخگویی لازم به افکار عمومی درخصوص علت بروز این حادثه صورت بگیرد. مطمئنا در این مسیر مجلس شورای اسلامی به وظیفه نظارتی خود عمل خواهد کرد.

 

ضمن عرض تسلیت این مصیبت و ضایعه اسفناک به  مردم  عزیز کشورمان و دولت و ملت اوکراین  و خانواده‌های داغدار، همدردی خود را با بازماندگان  اعلام داشته و از درگاه خداوند غفور و رحیم برای جانباختگان غفران الهی مسالت می‌نمایم.»/ ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر