کد خبر: 77435
A

وزیر امور خارجه امروز برای پاسخ به سوالات نمایندگان قم، کاشان و خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابد.

به گزارش دیده بان ایران؛ جلسه علنی امروز- یکشنبه- مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.

در جلسه علنی امروز گزارش کمیسیون اقتصادی درباره لایحه مالیات بر ارزش افزوده، گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح یک‌فوریتی الحاق موادی به قانون نحوه اجرای اصل چهل‌ونهم (۴۹) قانون‌اساسی ‌جمهوری‌ اسلامی ‌ایران و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه یک فوریتی ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری‌- صنعتی و دوازده منطقه‌ ویژه اقتصادی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی بررسی می شود.

امروز همچنین گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان، گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی در مورد طرح‌ مستثنی‌شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک‌های تجاری ‌غیردولتی و گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد طرح الزام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حمایت از ساخت فیلم‌های ضدآمریکایی در دستور کار نمایندگان قرار دارد.
محمد جواد ظریف هم برای پاسخ به سوالات مجتبی ذوالنور نماینده قم، محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر و سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشاندر مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابد./ ایرنا

 
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر