کد خبر: 78752
A

برخی رسانه ها و تریبون های رقیب با شیطنت و برداشت های تبلیغاتی به نحوی پوشش خبری را جهت دادند که برخی احزاب اصلاح طلب به تحریم انتخابات و عدم شرکت تاکید دارند .

به گزارش دیده بان ایران، داوود محمدی نماینده مجلس گفت: در روند تصمیم گیری‌های شورای هماهنگی اصلاحات اگرچه برخی احزاب با انتشار لیست مخالفت نمودند اما هیچ تشکل و حزبی مخالف شرکت و حضور فعال در انتخابات نبود.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد:  آنچه در این روزها مورد غفلت قرار گرفته همین‌نکته و حضور در پای صندوق های رای برای تعیین سرنوشت و آینده ی سیاسی و اجتماعی کشور است. چرا که اصلاح طلبان  و جریان‌های منتسب به اصلاح طلبی  انتخابات را یکی از راهکارهای مدنی و سیاسی موجود برای تغییر و مقابله با هر گونه تهدید وانحراف در مسیر توسعه کشور می‌دانند.

وی ادامه داد: این در حالی است که برخی رسانه ها و تریبون های رقیب با شیطنت و برداشت های تبلیغاتی به نحوی پوشش خبری را جهت دادند که برخی احزاب اصلاح طلب  به تحریم انتخابات و عدم شرکت تاکید دارند .

محمدی خاطر نشان کرد: به عنوان عضو فعال و آگاه بر مسیر تصمیم سازی شورای هماهنگی اصلاحات قاطعا عرض میکنم که  اصلاح طلبان و احزاب همگی بر حضور فعال و شرکت در انتخابات تاکید دارند./ عصرایران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر