کد خبر: 7885
A
فراکسیون امید پیشنهاد کرد:

عضو فراکسیون امید از پیشنهاد رسمی این فراکسیون به هیات رییسه مجلس، به‌منظور برگزاری نشست غیرعلنی برای بررسی تحریم‌های جدید آمریکا و تصمیم‌گیری درباره چگونگی ادامه اجرای برجام، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، الیاس حضرتی، با اشاره به تحریم‌های جدید امریکا علیه کشورمان، اعلام کرد: فراکسیون امید در پیشنهادی به رییس مجلس خواستار برگزاری نشست غیرعلنی در روز سه‌شنبه به‌منظور بررسی تحریم‌های جدید ایالات متحده و نحوه اجرای برجام در ادامه مسیر شد.

او گفت: در این جلسه غیرعلنی باید دبیر شورایعالی امنیت ملی، وزیر امور خارجه، شورای نظارت بر اجرای برجام و دیگر کسانی که در این ماجرا مسئولیت دارند، با حضور در مجلس گزارش دهند تا بتوانیم بر اساس این گزارش‌ها تصمیم‌گیری کنیم.

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این پیشنهاد به‌صورت رسمی تقدیم هیات رییسه مجلس شده و امیدواریم در روز سه‌شنبه این نشست غیرعلنی برگزار شود.

او خاطرنشان کرد: نکته دیگر این است که اگر قرار است مجلس واکنشی به این تحریم‌ها داشته باشد، به‌شکلی باشد که هر دو جناح حاضر در مجلس مشارکت داشته باشند؛ نه این‌که یک جناح عجولانه اقدامی انجام دهد و با رای اندک راه به جایی نبرد.

حضرتی در پایان تصریح کرد: آن‌چنان که بیانیه‌ای که امروز در صحن قرائت شد نیز حمایت هردو جناح وجود داشته باشد.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر