کد خبر: 7889
A

رییس هیات رسیدگی به ماجرای لغو سخنرانی نایب رییس مجلس در مشهد گفت: در پی سفری که به مشهد داشتیم و با تمامی مسئولان مربوطه دیدار کردیم، گزارش خود را برای تصمیم‌گیری نهایی تقدیم هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، احمد امیرآبادی فراهانی، با اشاره آغاز به‌کار کمیته رسیدگی به ماجرای لغو سخنرانی نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی در مشهد اعلام کرد: به‌ همراه آقایان علی‌اصغر یوسف‌نژاد و  ابوالفضل ابوترابی دو عضو دیگر این کمیته و به‌منظور بررسی جوانب این مسئله به مشهد سفر کردیم. 

او گفت: در جریان این سفر با فرمانده سپاه استان خراسان رضوی، دادستان مشهد و مدیرکل دادستانی، استاندار خراسان رضوی، مجمع مشورتی اصلاح‌طلبان که دعوت‌کننده آقای مطهری بودند، مسئولان اداره کل اطلاعات استان خراسان و مسئولان نیروی انتظامی جلسه و دیدارهایی داشتیم و در ادامه گزارشی درخصوص لغو سخنرانی آقای مطهری تهیه خواهیم کرد.

رییس هیات رسیدگی به ماجرای لغو سخنرانی نایب رییس مجلس در مشهد یادآور شد: قرار است این گزارش تقدیم هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور شود تا در این رابطه تصمیم‌گیری شود.

ابوالفضل ابوترابی دیگر نماینده عضو این هیات تحقیق نیز به ایلنا گفت: قصد داریم امروز نیز جلسه‌ای با دادستان کل کشور داشته باشیم و پس از استماع صحبت‌های آقای مطهری، گزارش هیات تحقیق لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس در مشهد نهایی خواهد شد.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر