کد خبر: 7897
A
آذر منصوری در گفت و گو با دیده بان ایران:

آذر منصوری: با توجه به ایرادات شکلی موجود در پرونده ها و عدم امکان دفاع ، قرار شد پرونده ها به بازپرسی ارجاع و رفع ایراد شود.

آذر منصوری فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، با اشاره به جلسه امروز دادگاه هفت نفر از فعالان سیاسی اصلاح طلب، اظهار داشت: امروز دومین جلسه دادگاه ما هفت نفر به همراه وکلا به صورت غیر علنی برگزار شد.

وی با اشاره به زمان برگزاری جلسه بعدی دادگاه،  گفت:  با توجه به ایرادات شکلی  موجود در پرونده ها و عدم امکان دفاع ، قرار شد پرونده ها به بازپرسی ارجاع و رفع ایراد شود و بعد از رفع نقص های پرونده ، جلسات بعدی دادگاه برگزار خواهد شد.

این در حالی است که حجت کرمانی یکی از وکلای پرونده هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت و گو با ایلنا،  گفت: پس از قرائت کیفرخواست از سوی نماینده دادستان، موکلان به همراه وکلای پرونده به بیان ایرادات کیفرخواست پرداخته و قرار شد دادگاه نسبت به این ایرادات اعلام نظر کند.

وی افزود: ادامه رسیدگی به جلسه آینده موکول شد که متعاقبا تاریخ جلسه بعدی اعلام خواهد شد

شایان ذکر است، پیش از این قرار بود دادگاه سیدمحمدرضا خاتمی، محسن صفایی‌فراهانی، حمیدرضا جلایی‌پور، حسین کاشفی، آذر منصوری و محمد نعیمی‌پور و علی شکوری‌راد در ۱۷ آبان ماه برگزار شود که با درخواست استمهال متهمان و کلای آنان و موافقت دادگاه، جلسه رسیدگی به امروز موکل شده بود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر