کد خبر: 7903
A
کواکبیان در پاسخ به احتمال کاندیداتوری وزیر بهداشت:

مصطفی کواکبیان در پاسخ به این سوال که آیا اصلاح طلبان به جز روحانی گزینه دیگری برای انتخابات ریاست جمهوری 96 دارند گفت: ما به عنوان حزب مردم سالاری صحبت می کنیم و گزینه مان فعلا آقای روحانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، نماینده مردم تهران دبیر کل حزب مردم سالاری ادامه داد: این به مفهوم دادن چک سفید امضا نیست چراکه ما گزینه‌هایی حتی در داخل حزب مردم سالاری وخارج از حزب داریم که می توانند کاندیدا شوند و همه چیز به تصمیم گیری های روزهای آخر بستگی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به نامه حزب مردم سالاری به ریس جمهور برای ملاقات خصوصی با وی گفت: اگر این ملاقات انجام شود ما بحث‌هایمان را در رابطه با انتخابات 96 با ریس جمهور در میان می گذاریم.

عضو فراکسیون امید در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند این امکان وجود دارد که یکی از وزرای دولت در مقابل روحانی کاندیدای انتخابات 96 شود و حتی در این زمینه وزیر بهداشت را مطرح می کنند بیان کرد: خود آقای هاشمی از وزارت بهداشت نیز خسته شده است و چه برسد به ریاست جمهوری که بخواهد کاندیدا شود و بعید می دانم وزیری از وزراء روحانی در مقابل وی برای انتخابات 96 کاندیدا شود.

منبع: عصر ایران
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر