کد خبر: 79313
A

پرویز فتاح رئیس بنیاد جانبازان و مستضعفان که به برنامه تلویزیونی شبکه پنج رفته بود با محمد دلاوری مجری برنامه به جر و بحث پرداخت.

به گزارش دیده بان ایران؛ پرویز فتاح رئیس بنیاد جانبازان و مستضعفان که به برنامه تلویزیونی شبکه پنج رفته بود با محمد دلاوری مجری برنامه به جر و بحث پرداخت. رییس سابق کمیته امداد در این برنامه با عصبانیت خطاب به مجری برنامه که گفت من در صداوسیما به عنوان نماینده مردم حق دارم از شما سوال کنم گفت: چه کسی گفته شما نماینده مردم هستید؟ شما فقط خبرنگار صداوسیما هستید و وظیفه دارید از من سوال کنید.

در ابتدای این پرسش و و پاسخ دلاوری خبرنگار برنامه تهران بیست خطاب به پرویز فتاح گفت که با توجه به میزان عوارضی که بنیاد مستضعفان برای آزادراه تهران شما در نظر گرفته است برای مستضعفان نیست برای پولدار هاست.

صحبت‌های شب گذشته پرویز فتاح در تلویزیون با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شده. پیش از این از فتاح به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نام برده می‌شد.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

  • ناشناس

    مجری طلبکارانه برخورد میکنه. شما با کشورهای دیگه چکار داری. تو خودتو،برخوردتو درست کن. ایرانو مثل شماها دارید خراب می کنید.

  • ناشناس

    مجری طلبکارانه برخورد میکنه. شما با کشورهای دیگه چکار داری. تو خودتو،برخوردتو درست کن. ایرانو مثل شماها دارید خراب می کنید.

  • بهروز

    چی شده اقای فتاح زود نراحت میشید معلومه که شما را بزور اوردند تونماینده مردم نیستی تو مال پول دارها هستی .خواهشا خفه شو .

ارسال نظر