کد خبر: 7935
A

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران با حضور محمدباقر قالیباف و معاونین وی در کمسیون متبوع خود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه عصر امروز (یکشنبه 14 آذر) کمیسیون متبوع خود، اظهار کرد: در این جلسه موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری بررسی شد.

وی ادامه داد: در این جلسه محمدباقر قالیباف و معاونان وی و همچنین نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص از شهرداری حضور داشتند و توضیحات خود را ارائه دادند.

سخنگوی کمیسیون عمران با بیان اینکه بحث تحقیق و تفحص از شهرداری در سه محورسرمایه‌گذاری، واگذاری املاک شهرداری و فروش تراکم است، گفت: در این جلسه فقط موضوع سرمایه‌گذاری مورد بررسی قرار گرفت.

بدری با اشاره به دلیل مطرح نشدن واگذاری املاک شهرداری در جلسه امروز گفت:‌ از آنجا که کمیسیون به صورت مکتوب از هیئت‌رئیسه در خصوص رفع ابهام برای بررسی همزمان این مسئله در قوه قضاییه و مقننه نامه‌نگاری کرده است و هنوز جواب مکتوبی دریافت نکرده است به همین دلیل هنوز وارد بحث تحقیق و تفحص از املاک نجومی نشده‌ایم.

سخنگوی کمیسیون عمران ادامه داد: بعد از پاسخ مکتوب هیئت رئیسه مجلس و رفع ابهام در این باره وارد محور دوم تحقیق و تفحص از شهرداری می‌شویم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر