کد خبر: 79580
A

احمد شیرزاد گفت: برای مقابله با این خطرات و تهدیدها بیش از هر چیز دیگری به همدلی نیاز داریم. معنی وحدت این است که به عنوان شهروندان ایران‌زمین همه را بپذیریم؛ همان‌طور که حاج‌قاسم سلیمانی در فیلمی که بارها و بارها پخش شده است می‌گوید آن دختر کم‌حجاب هم دختر من و شماست.

به گزارش دیده بان ایران؛ احمد شیرزاد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، با اشاره به ضرورت وحدت در کشور اظهار داشت: ما در شرایطی به سر می‌بریم که هر عقل سلیمی می‌گوید بیش از هر زمان دیگری به وحدت و انسجام ملی نیاز داریم.  به هر حال هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ سیاسی شدیداً تحت ‌فشاریم.

 

اکسیر نجات‌بخش برای کشور چیزی به جز همگامی همه با یکدیگر نیست

 

نماینده ادوار مجلس در ادامه سخنانش گفت: همچنین با در نظر گرفتن ضربه‌ای که اخیراً آمریکایی‌ها با شهید کردن فرمانده رشید ما حاج‌قاسم سلیمانی وارد کردند- که البته خوشبختانه به درگیری نظامی منتهی نشد- باید بدانیم در چنین شرایطی اکسیر نجات‌بخش برای کشور چیزی به جز همگامی همه با یکدیگر نیست. البته متاسفانه حادثه هواپیما در صفوف ملت شکاف انداخت و اکنون شاهد فضای دوقطبی نامناسب و نگران‌کننده‌ای از لحاظ فکری هستیم.

 

به عنوان شهروندان ایران‌زمین همه را بپذیریم

 

شیرزاد افزود: برای مقابله با این خطرات و تهدیدها بیش از هر چیز دیگری به همدلی نیاز داریم. معنی وحدت این است که به عنوان شهروندان ایران‌زمین همه را بپذیریم؛ همان‌طور که حاج‌قاسم سلیمانی در فیلمی که بارها و بارها پخش شده است می‌گوید آن دختر کم‌حجاب هم دختر من و شماست.

 

تریبون به دست کسانی می‌افتد که افکار افراطی خود را به زبان می‌آورند

 

او در ادامه توضیح داد: با وجود این فضای شفاف و قابل درک متاسفانه در بعضی از اجتماعات  تریبون به دست کسانی می‌افتد که افکار افراطی خود را به زبان می‌آورند، که برخی سهوی است و گروهی هم البته می‌گویند عمداً می‌خواهیم کشور را یک جناح اداره کند. این روند برای مردم آزاردهنده است.

 

احمد شیرزاد در پایان صحبت‌هایش گفت: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که گویی قرار است کشور توسط افراطی‌های یک جناح اداره شود، که این بسیار هزینه‌ساز و حتی خطرناک است./ اعتمادآنلاین

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر