کد خبر: 7996
A
جزییات جلسه فراکسیون ولایت در گفت و گوی کوجکی نژاد با دیده بان ایران:

کوچکی نژاد با بیان اینکه حدود 140 تن از نمایندگان مجلس دهم در فراکسیون ولایت عضویت دارند، گفت: از حدود سه ماه پیش، 20 تن از اعضای فراکسیون ولایت با هدف تدوین اساسنامه و تعیین اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون سلسله نشست ها و جلساتی را آغاز کردند.

جبار کوچکی نژاد عضو فراکسیون ولایت مجلس دهم در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، با اشاره به جلسه فردا بعدازظهر این فراکسیون جهت تصویب اساسنامه و انتخاب هیئت رئیسه دائم، اظهار داشت: دیروز صبح پیش از آغاز جلسه علنی مجلس، اعضای هیئت موسس فراکسیون ولایت آخرین جمع بندی‌ها را پیرامون اساسنامه این فراکسیون انجام دادند و مقرر شد تا در روز سه شنبه(فردا) پس از جلسه علنی مجلس، مجمع عمومی فراکسیون ولایت با تشکیل جلسه، ضمن تصویب اساسنامه، هیئت رئیسه دائم خود را تعیین کند.  

کوچکی نژاد با بیان اینکه حدود 140 تن از نمایندگان مجلس دهم در فراکسیون ولایت عضویت دارند، گفت: از حدود سه ماه پیش، 20 تن از اعضای فراکسیون ولایت با هدف  تدوین اساسنامه و تعیین اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون سلسله نشست ها و جلساتی را آغاز کردند.

این عضو فراکسیون ولایت در ادامه با بیان اینکه حضور یا عدم حضور علی لاریجانی در جلسه فردای فراکسیون ولایت مشخص نیست، افزود: بسیار بعید است که آقای لاریجانی به عنوان رئیس فراکسیون ولایت انتخاب شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر