کد خبر: 8026
A

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت یازدهم مانع ادامه جریان بی تدبیر تخریب محیط زیست شد و کمک کرد تا جریان خرد و تدبیر به کشور برگردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، معصومه ابتکار روز دوسنبه در مراسم ویژه برنامه گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تربیت مدرس هچنین با بیان این که روند تخریب با انتخاب مردم و حصور موثر جریان دانشجویی در کشور متوقف شد، ادامه داد: این روند تخریب طبیعت ایران را به لب پرتگاه برده بود و اگر این دولت نبود شاید دیگر فرصتی برای حفظ محیط زیست و طبیعت کشور باقی نمی ماند.
ابتکار دوران دانشجویی را به عنوان شادترین بخش سفر زندگی توصیف و رو به دانشجویان حاضر در سالن تاکید کرد: قدر این دوران و این لحظه ها را بدانید زیرا ادامه زندگی ار این روزها نشات می گیرد. 
وی با بیان این که دوران دانشجویی یک دوره علمی است، گفت: دیگر وقت آن رسیده که جامعه علمی از حفظ کردن و انباشت اطلاعات به تجربه و درک علم و داده ها برسد. 
رییس سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: دانشگاه های تحصیلات تکمیلی باید در یک جریان علمی برای شکوفایی و اعتلای دانش حرکت کنند و در کنار آن به کسب معرفت و مشخص کردن جهتی که در تمام زندگی تعیین کننده است، بپردازند. 
وی تاکید کرد: باید اعتلا و خودشکوفایی خود را در نظر بگیریم و آن را به کسور و تمام دنیا تعمیم دهیم؛ این بحث شهروند جهانی است که از دانشگاه ها آغاز می شود. 
ادامه دارد . . . 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر