کد خبر: 82884
A

محمد مهاجری : بعضی از مااصولگراها می گویند مجلس یازدهم مجلس اقتصاددانان است. چنان قمپز در می کنند که گویی 20 برنده نوبل اقتصاد در این مجلس است! راستی آزمایی از این نوبلیست ها که کاری ندارد. .رزومه همه شان را منتشر کنید تا معلوم شود در طول 40ساله بعد از انقلاب، چند راه حل اقتصادی که گره از کار مردم باز کرده باشد داده اند؟ انقلابی بودن هم صفت دیگری است به مجلس یازدهم می دهند. این انقلابی که اینها از آن دم می زنند ، چندسال است که داعش مصادره ا ش کرده.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ بعضی از مااصولگراها می گویند مجلس یازدهم مجلس اقتصاددانان است. چنان قمپز در می کنند که گویی 20 برنده نوبل اقتصاد در این مجلس است!
راستی آزمایی از این نوبلیست ها که کاری ندارد. .رزومه همه شان را منتشر کنید تا معلوم شود  در طول 40ساله بعد از انقلاب، چند راه حل اقتصادی که گره از کار مردم باز کرده باشد  داده اند؟
انقلابی بودن هم صفت دیگری است به مجلس یازدهم می دهند.  این انقلابی که اینها از آن دم می زنند ، چندسال است که داعش مصادره ا ش کرده. 
اگر انقلاب،انقلاب خمینی و خامنه ای و مطهری و بهشتی است بسیار متفاوت است با انقلابی گری ای که نمود بیرونی اش فحاشی و بی ادبی  و دروغ و تهمت و باندبازی و تنگ نظری است.
مجلسی که حداکثر،نماینده 10درصد ایرانیان است ، حتی اگر اسمش را انقلابی بگذاریم، خانه ملت نیست.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر