کد خبر: 8345
A
گزارش دیده بان ایران از یک تقلب علمی رایج در دانشگاه ها:

فروش مقاله های علمی و چاپ آن در نشریات مختلف رویدادی است که تولید علم در کشور را با مشکل روبرو کرده است. برای دلال های خیابان انقلاب خاطره انگیزتر است. آنهایی که دنبال خرید پایان‌نامه‌اند، آنها که دنبال مقاله حاضر و آماده isi می‌گردند و آنهایی که می‌خواهند این مشتری‌ها را تور کنند همه و همه می‌آیند میدان انقلاب،

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران، فروش مقاله های علمی و چاپ آن در نشریات مختلف رویدادی است که تولید علم در کشور را با مشکل روبرو کرده است.  برای دلال های خیابان انقلاب خاطره انگیزتر است. آنهایی که دنبال خرید پایان‌نامه‌اند، آنها که دنبال مقاله حاضر و آماده isi می‌گردند و آنهایی که می‌خواهند این مشتری‌ها را تور کنند همه و همه می‌آیند میدان انقلاب، در پیاده‌روهای شلوغ که شتر با بارَش آنجا گم می‌شود. انواع و اقسام موسسات در انقلاب نفس می‌کشند؛ آنهایی که پول می‌گیرند و سراب می‌فروشند.

 

چاپ مقاله یک دانشجو در نشریات علمی یکی از مهم ترین راه ها برای گرفتن مدرک دکترای است. همگان نام isi را شنیده اند اما هیچ کس نمی داند چاپ و نوشتن این مقاله به قیمت های گزافی فروخته می شود. باید بدانید فروش علم هر سال در بازار بورس انقلاب یک قیمت خاص دارد. شما نمی توانید با قیمت سال گذشته مدارج علمی را طی کنید. یکی فروشندگان پایان نامه و مقاله بین المللی  به "دیده بان ایران"می گوید:" شما نمی خواهد کاری انجام دهید ما مقاله را می نویسیم و چاپ می کنیم شما به دانشگاه تان ارائه می دهید و مدرک تان را می گیرید. مو لای درزاش نمی رود."

 

 

خبرنگار "دیده بان ایران" سعی کرده است مدارج علمی را در سال 95 طی کند. جدول های ذیل قیمت بازار انقلاب برای چاپ مقالات بین المللی است.

 

قیمت شخصیت علمی شدن در نشریات داخلی کشورمان براساس نرخ خیابان انقلاب

 

زمان انتظار برای چاپ مقالات علمی در نشریات تخصصی داخل کشور

قیمت چاپ مقالات علمی در نشریات داخلی

4 الی 6 ماه

حدود سه تا چهار میلیون تومان

 

 

رقم قانونی که وزارت علوم توصیه کرده است

زمان انتظار برای چاپ مقالات علمی در نشریات تخصصی داخل کشور

قیمت قانونی چاپ مقالات علمی در نشریات داخلی

10 الی دوازده ماه

حداکثر 250 هزار تومان

 

 

قیمت چاپ مقالات در دانشگاه های بی نام و نشان صرفا برای گرفتن مدرک دکتری براساس نرخ خیابان انقلاب  

نام کشور

هزینه شخصیت علمی شدن

آذربایجان

یک میلیون و300 هزار تومان

تونس

یک میلیون و400 هزار تومان

هند

700 هزار تومان

پاکستان

500 هزار تومان

افغانستان

436 هزار تومان

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

ارسال نظر