کد خبر: 85398
A

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس اظهار داشت: دیگر برجام مرده است و صحبت از خروج از برجام معنی ندارد و دولت باید به فکر خروج از NPT باشد.

به گزارش دیده بان ایران؛ نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (یکشنبه، اول تیرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: قطعنامه اخیر اروپایی‌ها و ادامه همکاری آنها با سیاست‌های آمریکا نشان می‌دهد برجام مرده است و هفت کفن نیز پوسانده و دیگر سخن از خروج از برجام مفهومی ندارد.

وی در تذکر دیگری تصریح کرد: آقای رئیس جمهور نگاه به بیرون برای حل مشکلات درونی کشور دیگر کافی است و باید راهکاری برای مسائل داخلی اندیشید، مشکلات کمر مردم را شکسته است و گرانی مسکن و سایر اقلام مصرفی و سرمایه‌ای مردم را دچار مشکل کرده و حتی زندگی در حاشیه شهرها نیز سخت شده و باید این رهاشدگی و بی‌تدبیری را متوقف کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در بخش پایان صحبت‌های خود با اشاره به عزم کمیسیون اصل 90 مجلس برای برخورد با مفاسد تأکید کرد: مجلس خواب خوش را از جریان فساد و رانت و امضاهای طلایی می‌گیرد و عزم آن داریم که با سلاطین جان و مال مردم برخورد کنیم و دیگر جایی برای سلطان شکر، سکه و ماشین نیست./

منبع: خانه ملت

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر