کد خبر: 85949
A

یک فعال رسانه ای اطلاعات فروش مدارک جعلی دانشگاهی به نام نیویورک را منتشر کرده است. این موسسه که از آن به عنوان دانشگاه یاد می شود در قبال دریافت پول مدارکی را صادر می کند که فاقد ارزش علمی هستند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ یک فعال رسانه ای مدعی شد به اطلاعات فروش مدارک جعلی؛ توسط موسسه ای به نام جعلی "دانشگاه نیویورک"  دست پیدا کرده است. این موسسه که از آن به عنوان دانشگاه یاد می شود در قبال دریافت پول مدارکی را صادر می کند که فاقد ارزش علمی هستند. 
 
بنابر اطلاعاتی که این  فعال رسانه ای منتشر کرده است. در ایران تنها موسسه ای مدارک جعلی http://niutm.us را ارائه کرده است هلدینگ پارس پندار نهاد می باشد. بنابر ادعای محمود جرجندی، عفت شریعتی کوهبنانی نماینده فعلی مجلس مدرک دکتری با عنوان Educational Management خریداری کرده و فاقد ارزش علمی است. 
 
حال باید دید آن موسسه و این نماینده مجلس چه پاسخی درباره ادعاهای مطرح شده دارند؟!

اگر شرکت هلدینگ پارس و سرکار خانم عفت شریعتی نماینده مجلس؛ پاسخ و توضیحی درباره مدارک صادر شده و مسائل مربوط به خود دارند؛ دیده بان ایران آن را منتشر می کند

توضیح :

هلدینگ پارس در پاسخ به خبر منتشر شده در این رسانه؛ فیلمی را ارسال کرده است. دیده بان ایران فیلم را به عنوان پاسخ منتشر کرده است: 

photo_2020-06-28_17-59-31

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

  • مخاطب

    این عکسها رو حذف کنید..ابروی کسی نره..خب اینها فریب خوردند، گناهشون چیه؟ برید اون موسسه رو بگیرید

ارسال نظر