کد خبر: 86571
A

محمدحسین فرهنگی درباره برررسی اعتبارنامه تاجگردون در جلسه چهارشنبه مجلس گفت: طبق بحث‌هایی که دیروز در هیئت رئیسه مجلس صورت گرفت، اعضا در این باره اختلاف نظر داشتند و بعضا معتقد بودند که لازم است آیین نامه اصلاح شود. عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: اختلاف‌نظر نمایندگان بر سر عبارت «تصمیم‌گیری» بود که برداشت به رأی‌گیری می‌شود، همچنین چون در جلسه علنی گزارش شعبه خوانده شده و رأی‌گیری صورت گرفته است، بنابراین نمایندگان معتقدند که اگر بازهم اعتراضی وجود داشته باشد باید اعتبارنامه آقای تاجگردون به رأی گذاشته شود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمدحسین فرهنگی درباره برررسی اعتبارنامه تاجگردون در جلسه چهارشنبه مجلس گفت: طبق بحث‌هایی که دیروز  در هیئت رئیسه مجلس صورت گرفت، اعضا در این باره اختلاف نظر داشتند و بعضا معتقد بودند که لازم است آیین نامه اصلاح شود.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: اختلاف‌نظر نمایندگان بر سر عبارت «تصمیم‌گیری» بود که برداشت به رأی‌گیری می‌شود، همچنین چون در جلسه علنی گزارش شعبه خوانده شده و رأی‌گیری صورت گرفته است، بنابراین نمایندگان معتقدند که اگر بازهم اعتراضی وجود داشته باشد باید اعتبارنامه آقای تاجگردون به رأی گذاشته شود.

 

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: قرار شد کارگروه حقوقی برای بررسی این موضوع تشکیل شود، اما تصمیم هیئت رئیسه‌ این بود که در ابتدا نظر کمیسیون تحقیق را به رأی بگذاریم که اگر رأی اعضا مثبت بود، رأی‌گیری در صحن علنی منتفی خواهد شد، اما در غیر این‌صورت اعتبارنامه به رأی گذاشته خواهد شد. مشابه این امر در مبحث تحقیق و تفحص ها وجود دارد و روال به همین صورت خواهد بود.

 

فرهنگی گفت : ویروس کرونا چندین موج داشته و در روزهای اخیر باز هم اوج گرفته است  و ما در مجلس تصمیماتی گرفته‌ایم. وزیر بهداشت و  مسئولان ذیربط این وزارتخانه  در جلسه روز چهارشنبه حضور خواهند داشت.

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر