کد خبر: 87057
A

یکی از خبرگزاری‌ها خبر از صدور کیفرخواست «شهیندخت مولاوردی» با ۳ عنوان اتهامی را منتشر کرد. این خبرگزاری در متن این خبر آورده است؛ «شهیندخت مولاوردی»، معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شد و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد. شهیندخت مولاوردی درخصوص این خبر گفت: چرا قبل از اینکه کیفر خواست به متهم ابلاغ شود برخلاف آیین دادرسی در رسانه خاص دست به دست می شود؟!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  یکی از خبرگزاری‌ها خبر از صدور کیفرخواست «شهیندخت مولاوردی» با ۳ عنوان اتهامی را منتشر کرد. این خبرگزاری در متن این خبر آورده است؛ «شهیندخت مولاوردی»، معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شد و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

مولاوردی با اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی(ماده ۵۰۰)، تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن(ماده ۶۳۹) و در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف بر هم زدن امنیت کشور(ماده ۵۰۵ قانون مجازات اسلامی) مجرم شناخته شد. مجازات مرتکبین جرائم مندرج در مواد ۵۰۵ و ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی تا ۱۰ سال حبس در نظر گرفته شده است.

شهیندخت مولاوردی درخصوص این خبر به خبرگزاری وزارت ورزش گفت: چرا قبل از اینکه کیفر خواست به متهم ابلاغ شود برخلاف آیین دادرسی در رسانه خاص دست به دست می شود؟! 

این خبر قبل از اطلاع  من منتشر شده است و من در جریان این کیفرخواست نیستم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر