کد خبر: 87524
A

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس درخصوص آخرین وضعیت تشکیل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: روز چهارشنبه در جلسه علنی درباره وضعیت کمیسیون تخصصی حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصمیم‌گیری می‌شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ حسن نوروزی، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت تشکیل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبر داد: قرار است روز چهارشنبه در جلسه علنی مجلس در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

 

وی درخصوص آخرین وضعیت تشکیل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: روز چهارشنبه در جلسه علنی درباره وضعیت کمیسیون تخصصی حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصمیم گیری می شود.

 

وی افزود: در واقع در این خصوص در صحن علنی مجلس اصلاح ماده ۳۸ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس برای آغاز به کار کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مورد تصمیم‌گیری قرار خواهد شد.

 

تاکنون اعضای تمامی کمیسیون‌های تخصصی مجلس به غیر از کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مشخص شده‌اند و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند؛ ۸ نفر از نمایندگان برای عضویت در کمیسیون حقوقی و قضایی اعلام آمادگی کردند که به گفته حسن نوروزی می‌توان با اصلاح ماده ۳۸ آیین‌نامه داخلی مجلس زمینه‌ای را فراهم کرد تا کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس کار خود را با همین ۸ عضو آغاز کند تا بعدا نمایندگانی که به مجلس راه پیدا می‌کنند برای عضویت در کمیسیون استفاده شود، یا امکان این فراهم شود که از عضویت نمایندگان از سایر کمیسیون‌ها استفاده شود.

 

منبع: ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر