کد خبر: 87546
A

علی صوفی در واکنش به مصاحبه اخیر خود ضمن رد گمانه زنی ها گفت:من هیچ اطلاع و ارتباطی با دکتر جهانگیری ندارم و این شایعه شیطنت خبرنگار بوده است و من رسما این خبر را تکذیب می کنم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ صبح امروز گفت و گویی از علی صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب منتشر شد که در آن به نقل از وی گفته شده بود « اسحاق جهانگیری کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ می شود» خبرنگار دیده بان برای بررسی و صحت و سقم اظهارات مطرح شده موضوع را از نزدیکان و همراهان معاون اول رئیس جمهور پیگیر شد. 
آنها ضمن رد شایعه کاندیداتوری اسحاق جهانگیری بر این نکته تاکید کردند وی به هیچ عنوان قصد کاندیدا توری در انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد.
 
دیده بان ایران برای بررسی بیشتر این موضوع با علی صوفی گفت و گو کرده است که متن آن در ذیل می آید:
 
علی صوفی در واکنش به مصاحبه اخیر خود ضمن رد گمانه زنی ها گفت:
 
من به خبرنگار نامه نیوز گفتم که در روزنامه آفتاب یزد یا اعتماد اگر اشتباه نکنم چون دقیقا حضور ذهن ندارم، خواندم که آقای جهانگیری اعلام کاندیداتوری کرده اند.
 
ایشان این قسمت را حذف کرده اند و نگفتند.حتی در رابطه با آقای واعظی هم عنوان کرد که من گفتم در یک روزنامه دیدم تحلیلی از وضعیت دفتر رئیس جمهور کرده بود و عنوان کرده بود که آقای واعظی برای کاندیداتوری ۱۴۰۰ آماده می شود.این قسمت را در مصاحبه آورده است اما در مورد دکتر جهانگیری این قسمت را حذف کرده است.
 
وی افزود: من هیچ اطلاع و ارتباطی با دکتر جهانگیری ندارم و این شایعه شیطنت خبرنگار بوده است و من رسما این خبر را تکذیب می کنم.
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر