کد خبر: 8818
A

محمد تقی فاضل مبیدی عضو مجمع و محقیق مدرسین حوزه علمیه قم گفت: نشست مشترکی بین مجمع روحانیون مبارز و محقیقن و مدرسین حوزه علمیه قم با حضور سید محمد خاتمی تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت‌الاسلام محمدتقی فاضل میبدی عضو مجمع محقیق و مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا درباره نشست مشترک بین مجمع روحانیون مبارز و مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اخیرا روحانیون مبارز و مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی تشکیل جلسه داد. در این نسشت بحث‌های انتخاباتی مطرح شد هر دو مجمع بر سر حمایت از روحانی در انتخابات اردیبهشت سال ۹۶ به توافق رسیدند.

این عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: البته ما نقدهایی به آقای روحانی و دولت یازدهم داریم؛ کابینه یازدهم به خوبی نتوانسته آن طور که باید و شاید انتظارات مردم را برآورده کند، همین مسائل در این جلسه نیز مطرح و قرار شد که پیگیری‌های لازم به عمل آید.

وی در ادامه تصریح کرد: مشکلات و نقدهای موجود که اغلب نگرانی‌های ما و مردم است ماحصل یک‌سری شرایط دورنی و بیرونی است. این معضلات به خاطر وجود ضعف‌های دستگاه‌های اجرایی که پیرامون روحانی وجود دارد، شکل گرفته و باید هرچه زود‌تر برطرف شود.

فاضل میبدی تاکید کرد: تنها گزینه موجود در بین اصلاح‌طلبان برای انتخابات سال ۹۶ آقای روحانی خواهد بود و جریان اصلاحات از وی حمایت خواهند کرد مگر اتفاق و شرایطی پیش بیاید که روحانی نتواند در انتخابات شرکت کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این نشست بحث در مورد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز مطرح شد، عنوان کرد: موضوع دیگری که در این نشست مطرح شد انتخابات شواراهای اسلامی شهر و روستا بود، طبق قرار گذاشته شورای عالی سیاست‌گذاری قرار است در مراکز استان‌ها فعالیت خود آغاز کند و افراد اصلح را انتخاب کند.

وی در خاتمه گفت: اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا به دنبال حضور حداکثری هستند و تمام تلاش و توان خود را به کار خواهند بست تا انتخاباتی با شکوه برگزار شود.

منبع: ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر