کد خبر: 8971
A

رهبر انقلاب:«خاورمیانه‌ی بزرگ یعنی چه؟ یعنی ... آمریکا برای همه‌ی این منطقه یک نقشه‌ی کلّی کشیده بود که همه‌ی اینها را با محوریّت اسرائیل توی مشت نگه‌دارد؛ خاورمیانه‌ی بزرگ یعنی این. ۹۵/۸/۱۲»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، شصت و یکمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خبری-تبیینی خط حزب‌الله با گزارشی در خصوص آزادسازی شهر حلب سوریه و پایان رؤیای خاورمیانه بزرگ، با عنوان «آزادسازی حلب» منتشر شد.

خط‌ حزب‌الله برای اولین بار قسمت‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه ۹۵/۰۹/۲۳ در خصوص طرح دشمنان برای ضربه به قیام یمن را منتشر کرده است.

خبر اختصاصی این شماره، توصیه‌ای از رهبر انقلاب به یکی از دختران شهدا در خصوص نحوه حضور در میدان‌های اجتماعی است.

هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله در سخن هفته‌ خود با عنوان «وحدت در برابر آمریکا و رژیم‌های خودفروخته» به اهمیت موضوع اتحاد و بیداری مسلمانان است پرداخته است.

عکس ویژه‌ این هفته‌ نشریه، تصویری از سخنرانی حجت‌الاسلام فلسفی در مراسم دعا برای سلامتی امام خمینی(ره) است که در مسجد امام بازار تهران ازسوی آیت الله خامنه‌ای رئیس‌جمهور وقت برگزار شد.

شصت و یکمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید عمر ملازهی، و ارواح طیبه شهدای اهل سنت مدافع حرم تقدیم شده است.

نسخه‌ PDF نشریه در سه نسخه‌ تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر