کد خبر: 90149
A

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: کشورهای تحریمی باید دلار را از مبادلات اقتصادی خود خارج کرده و در مقابل آمریکا و همپیمانانش بایستند.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی درباره تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی‌ها اظهار داشت: اتحاد میان کشورهای تحریم شده اقدام بسیار خوبی است و باعث می‌شود از تحریم‌ها عبور کنیم.

وی متذکر شد: جنبش عدم تعهد با این هدف به وجود آمد که کشورهای عضو این جنبش در مقابل قدرت‌های بزرگ جهان ایستادگی کنند و مصالح و منافع کشور خودشان را پیش ببرند که آثار و ثمرات بسیار خوبی برای آنان داشته است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز آمریکا با هر دولتی که به سمت منافع کشورش حرکت می‌کند، سر جنگ دارد و آن کشور را تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار می‌دهد که باید کشورهای تحریمی در مقابل این اقدامات آمریکا بایستد.

نقدعلی اظهار داشت: لازم است کشورهای تحریمی با یکدیگر متحد باشند و حول یک محور یعنی ایستادگی در مقابل ظلم آمریکا و هم پیمانانش باشند و همچنین لازم است براساس واحد پولی مشترک با یکدیگر ارتباط تجاری داشته باشند و دلار را از مبادلات خود خارج کنند که قطعاً این اقدامات می‌تواند در مقابله با تحریم‌ها اثرگذار باشد.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر