کد خبر: 9063
A
فاضل میبدی در گفت‌و‌گو با دیده بان ایران:

میبدی: گروها و جریان‌های رقیب دولت که در صدا و سیما داری نفوذ هستند، از آن جهت که گزینه مناسب ، رای آور و موجهی برای انتخابات پیش رو ندارند، چاره کار را در تخریب دولت دیده‌اند و به سبب ضعف در جنبه اثباتی به جنبه سلبی روی آورده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین فاضل میبدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران با اشاره به افزایش چشمگیر هجمه‌های صدا و سیما علیه دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: با نگاهی به عملکرد صدا وسیما در روزها و هفته‌های اخیر و برنامه سازی‌های تخریبی این رسانه علیه دولت در حجم وسیع متوجه می شویم که شبکه و باندی فراتر از مدیریت رسانه‌ای، با اهداف و اغراض سیاسی و انتخاباتی برای زمینگیر کردن دولت دست به کار شده است.

وی ادامه داد: این باند و شبکه قصد دارد با استفاده از همه امکانات و ابزار موجود، بویژه ابزار تبلیغات سیاسی و رسانه‌ای، حتی رسانه‌ای که باید "ملی" باشد، دستاوردها و اقدامات دولت را ناچیز جلوه دهد تا بتواند در موعد انتخابات ریاست جمهوری 96 به اهداف و اغراضش نائل آید.

فاضل میبدی با اشاره به بی‌سابقه بودن اینگونه هجمه پراکنی و سیاسی کاری صدا و سیما علیه دولت، بیان داشت: گروها و جریان‌های رقیب دولت که در صدا و سیما داری نفوذ هستند، از آن جهت که گزینه مناسب ، رای آور و موجهی برای انتخابات پیش رو ندارند، چاره کار را در تخریب دولت دیده‌اند و به سبب ضعف در جنبه اثباتی به جنبه سلبی روی آورده‌اند. 

این عضو ارشد مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با بیان اینکه صدا و سیما منتقد دولت نیست بلکه مخرب دولت است، گفت: قطعا انتقاد سازنده امری مثبت و قابل قبول است که موجبات رشد و تعالی را فراهم می سازد اما اینکه در طول 24 ساعت شبانه روز یک رسانه ای که متعلق به ملت است، علیه دولت برآمده از آرای همان ملت، برنامه تخریبی تدارک ببیند، امری غیرقابل قبول است.

وی تصریح کرد: در ماجرای اخیر اظهارات نخست وزیر انگلیس در سفر به کشورهای حاشیه خلیج فارس، اگر چه موضع گیری این فرد در قبال ایران مورد نکوهش و مذمت است، اما صدا و سیما و سایر رسانه های مخرب دولت تلاش داشتند تا بواسطه این اظهارات نابخردانه مقام انگلیسی در پروژه تعامل گرایانه دولت در عرصه سیاست خارجی سنگ اندازی کنند و اظهارات این مقام انگلیسی را مستمسکی برای هجمه به دولت قرار دهند.

فاضل میبدی در پایان خاطرنشان کرد: البته در این ماجرا، نقدی هم به عملکرد رسانه‌ای دولت وارد است که نتوانسته به نحو شایسته‌ای دستاوردهای دولت را تبلیغ و برنامه‌سازی‌های رسانه‌های مخرب را خنثی کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر