کد خبر: 9109
A
با ۱۵۴ رای موافق، ۷۶ رای مخالف و ۸ رای ممتنع

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز پارلمان که در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد، کلیات گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران را مورد بررسی قرار دادند. در جلسه امروز 5 مخالف و 5 موافق کلیات لایحه برنامه ششم نظرات خود را مطرح کردند و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به عنوان نماینده دولت و حمیدرضا حاج بابایی رئیس کمیسیون تلفیق سخنرانی کردند. در نهایت بهارستان نشینان با 154رای موافق، 76 رای مخالف و 8رای ممتنع از مجموع 248 نماینده حاضر در صحن مجلس کلیات لایحه برنامه ششم را تصویب کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز پارلمان که در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد، کلیات گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران را مورد بررسی قرار دادند.

در جلسه امروز 5 مخالف و 5 موافق کلیات لایحه برنامه ششم نظرات خود را مطرح کردند و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به عنوان نماینده دولت و حمیدرضا حاج بابایی رئیس کمیسیون تلفیق سخنرانی کردند.

در نهایت بهارستان نشینان با 154رای موافق، 76 رای مخالف و 8رای ممتنع از مجموع 248 نماینده حاضر در صحن مجلس کلیات لایحه برنامه ششم را تصویب کردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر