کد خبر: 91292
A

سخنگوی کمیسیون شورا‌های مجلس از ارزیابی و جمع بندی نهایی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد. علی حدادی بیان داشت:طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای بررسی و ارزیابی در جلسه علنی به هیئت رئیسه ارجاع می‌شود تا در نوبت دستورکار قرار گیرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علی حدادی سخنگوی کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس در گفتگو با رسانه ها، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: ادامه بررسی و جمع بندی درباره طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستورکار جلسه عصر امروز اعضای کمیسیون شورا‌ها قرار داشت.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز مواد باقیمانده از طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری که برای بررسی به کارگروه‌های تخصصی کمیسیون ارجاع شده بود، بررسی و نهایی شد، افزود: مصوبات جلسات قبلی کمیسیون در خصوص این طرح مرور و چکش کاری نهایی آن در صحن کمیسیون انجام شد.

سخنگوی کمیسیون شورا‌های مجلس بیان داشت:طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای بررسی و ارزیابی در جلسه علنی به هیئت رئیسه ارجاع می‌شود تا در نوبت دستورکار قرار گیرد.

حدادی با اشاره به دستوکار جلسات آتی اعضای کمیسیون، اظهار داشت: بررسی و ارزیابی طرح اصلاح قانون انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا در دستور کار کمیسیون شورا‌ها قرار خواهد گرفت.

بنابر این گزارش؛ به دنبال ارائه این طرح و رسانه ای شدن آن، انتقادهای گسترده ای از ضعف های قانونی و نگارشی آن از سوی فعالان سیاسی مطرح شد. 

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر